Hakkımızda

2007 yılında DOGRAR KEPÇE adıyla 1500 metrekare kapalı alanda, iş makineleri ataşmanları üretimi yaparak hizmete başlayan firmamız, hizmet kalitesinden ve yenilikçi politikasından ödün vermeksizin, ilk günkü heyecanıyla halen faliyetlerine devam etmektedir.Çok kısa bir zaman içerisinde uzman kadromuzla ülkemiz adına bir ilk olarak CAT 980 makinesine ait ön şase imalatını gerçekleştirdik. Bu zaman diliminden sonra artık iş makineleri sahasında söz sahibi firmalar arasında olmaya başladık. Aylarca çalışma yaparak dünyada bir ilk olma özelliği taşıyan PENÇE adlı uluslararası patente sahip ürünü üretmeyi başardık. 2 yıl gibi kısa bir zamanda bu başarı ivmesini kazanan firmamız 20 farklı iş makinesi ataşmanı üreterek gerek yurt içinde ve gerekse de yurt dışında birçok firmaya hizmet vererek ülkemizi basari ile temsil etmektedir.

VİZYONUMUZ
Kısa bir zaman içerisinde iş makineleri alanında yakalamış olduğumuz ivmeyi, hizmet ve kalite anlayışımızdan ödün vermeden yenilikçi ürün üreterek bu sahada liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede ülkemizi en güzel bir şekilde temsil etmek.

MİSYONUMUZ

Misyonumuzu hiç unutmamak için sürekli kendimize biz niçin varız sorusunu sorduk. Her seferinde aldığımız cevap aynıydı : " iş makineleri üretimi denildiğinde akla ilk gelen firma olmak "

PRENSİPLERİMİZ
- Kusursuz ve kaliteli hizmet anlayışı
- Müşteri Odaklı çalışmamız
- Takım Ruhu
- Güvenilirlik
- Satiş sonrasi hizmet

yükleniyor..